Бензиновий двигун Weima WM2V78F
Як купити двигун Weima WM2V78F:
- Замовлення — по телефону, e-mail, Viber або Telegram, або через форму замовлення.
- Оплата — накладений платіж або безготівковий розрахунок.
- Оплата частинами
та миттєва розстрочка
від Приватбанк
- Безкоштовна доставка
на відділення Нової Пошти по всій Україні.
| Модель | WM 2V78F - F2 |
| Тип двигуна | 2-х циліндровий, бензиновий, чотиритактний з верхнім розташуванням клапанів (OHV), повітряного охолодження |
| Вал | 28,4 мм, шпонка |
| Повітряний фільтр | повітряний фільтр сухого типу, змінний елемент |
| Система запалювання | транзисторне магнето |
| Об'єм двигуна | 679 куб. см |
| Питома витрата палива | 510 гр/кВт |
| Діаметр циліндра/хід поршня | 78/67 |
| Максимальна потужність | 20.0 (14,7) к.с.(кВт) |
| Номінальна потужність | 18(13,2)к.с.(кВт) |
| Швидкість обертання колінчастого валу | 3600 об/хв |
| Напрямок обертання валу | проти годинникової стрілки |
| Ємність паливного бака | бак відсутній (передбачено виведення для підключення зовнішнього бака) |
| Ємність масла в картері | 1,4 л |
| Масло | SAE 10W30 |
| SAE 5W30 | |
| Пуск | електростартер, ручний пуск |
| Вага | 42 кг |
| Тип та наявність редуктора двигуна | відсутня |
| Габаритні розміри упаковки | 470/405/450 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Документація
Бензинові двигуни Weima. Інструкції з експлуатації 








