По-русски

Вейма

Мотоблоки, генератори, мотопомпи
та двигуни WEIMA (Китай)

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ:
(097) 610-15-15
(098) 817-57-56
(066) 813-36-13

ТОВ "СКС", м. Київ,
б-р Вернадського 5/19, оф. 18.

sales@weima.ua

Безкоштовна доставка
по всій Україні.


Мотоблоки, генератори, мотопомпи та двигуни WEIMAПро компанію Weima Agricultural Machinery Co., Ltd

Weima Agricultural Machinery Co., Ltd є одним з провідних китайських виробників бензинових та дизельних двигунів, сільськогосподарської техніки (мотоблоки та мотокультиватори), а також бензинової та дизельної мототехніки (генератори та мотопомпи). Підприємство розташоване у місті Чунцін, у верхів'ях річки Янцзи. Докладніше див. також англомовний каталог Weima у pdf (31 Мб).

Починаючи з 2012 року, керівництво Міністерства сільського господарства Китаю регулярно присвоює бренду Weima звання «Найпопулярніша марка мотоблоків серед китайських споживачів».

На даний момент WEIMA має більш ніж 50.000 квадратних метрів виробничих площ, і персоналом понад 700 співробітників. Продукція Weima продається у більшості регіонів Китаю та більш ніж 70 країнах за кордоном.

Weima виробляє понад 100 різних моделей обладнання, яке розроблено відповідно до принципів енергозбереження, високого рівня ефективності та низького рівня шуму.

Порівняно з іншими постачальниками сільськогосподарської техніки в Китаї, мотоблоки та мотокультиватори WEIMA мають такі конкурентні переваги:

  • Продаж та обсяг експорту - № 1 у Китаї протягом багатьох років.
  • Велика кількість вузлів власного виробництва. Близько 70% вузлів сільськогосподарської техніки виробляється у складальних та фарбувальних цехах заводу Weima.
  • Має європейські сертифікати якості CE та EURO 5.
  • Weima випускає широку лінійку мотоблоків та культиваторів, що налічує понад 30 різних моделей, розроблених з використанням власних 27 патентів різних видів. На даний момент Weima має в своєму розпорядженні команду професійних розробників, що складається з близько 75 осіб.

Щорічно Weima виробляє понад 450 000 одиниць двигунів та генераторів, а також понад 250 000 одиниць мотокультиваторів та мотоблоків. У цьому 40% продукції продається у Китаї, 60% йде експорт. 1/3 всього експорту реалізується під торговою маркою Weima, 2/3 - під іншими торговими марками, зокрема відомими, як Husqvarna, McCulluch, Briggs & Stratton. В Україні продукція Вейма продається також під брендами Булат, Кіпор, Grunwelt тощо, а, наприклад, найбільший український виробник мотоблоків та мотокультиваторів Мотор Січ комплектує свою продукцію двигунами Weima.


Weima Industries© 2024 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)