Бензиновий двигун Weima WM192FE-L(R) EURO 5, 18 к.с.
Як купити двигун Weima WM192FE-L(R):
- Замовлення — по телефону, e-mail, Viber або Telegram, або через форму замовлення.
- Оплата — накладений платіж або безготівковий розрахунок.
- Оплата частинами
та миттєва розстрочка
від Приватбанк
- Безкоштовна доставка
на відділення Нової Пошти по всій Україні.
Характеристики двигуна Weima WM192FE-L(R)
| Модель | WM 192FЕ-L |
| Тип двигуна | бензиновий EURO 5, одноциліндровий, чотиритактний з верхнім розташуванням клапанів (OHV), повітряного охолодження |
| Вал | 25мм, шпонка |
| Повітряний фільтр | повітряний фільтр у масляній ванні |
| Об'єм двигуна | 460 см/3 |
| Питома витрата палива | 374г/1кВт*год |
| Діаметр циліндра/хід поршня | 92/69 |
| Максимальна потужність | 18,0 к.с. |
| Номінальна потужність | 12.4 кВ |
| Ємність паливного бака | 6,5 л. |
| Ємність масла в картері | 1,1 л. |
| Пуск | ручний стартер, електростартер |
| Вага | 31 кг |
| Габаритні розміри упаковки | 460/400/430 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Документація
Бензинові двигуни Weima. Технічний опис 
Бензинові двигуни Weima. Інструкції з експлуатації 






