Бензиновий двигун з редуктором Weima WM190F-L(R), 16,0 к.с.
Як купити двигун Weima WM190F-L(R):
- Замовлення — по телефону, e-mail, Viber або Telegram, або через форму замовлення.
- Оплата — накладений платіж або безготівковий розрахунок.
- Оплата частинами
та миттєва розстрочка
від Приватбанк
- Безкоштовна доставка
на відділення Нової Пошти по всій Україні.
Характеристики двигуна Weima WM190F-L(R)
| Модель | WM 190F-L |
| Тип двигуна | бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний з верхнім розташуванням клапанів (OHV), повітряного охолодження |
| Вал | 25мм, шпонка |
| Повітряний фільтр | повітряний фільтр у масляній ванні |
| Система запалювання | Транзисторне магнето |
| Об'єм двигуна | 420 см/3 |
| Питома витрата палива | 374г/1кВт*год |
| Діаметр циліндра/хід поршня | 90/66 |
| Максимальна потужність | 16,0 к.с. |
| Номінальна потужність | 14,6 к.с. |
| Швидкість обертання колінчастого валу | 1800 об/хв |
| Напрямок обертання валу | проти годинникової стрілки |
| Ємність паливного бака | 6,5 л. |
| Ємність масла в картері | 1,65 л. |
| Масло | SAE 10W30 |
| SAE 5W30 | |
| Пуск | ручний стартер |
| Вага | 35 кг |
| Тип та наявність редуктора двигуна | шестерний редуктор |
| Габаритні розміри упаковки | 490/460/520 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Документація
Бензинові двигуни Weima. Технічний опис 
Бензинові двигуни Weima. Інструкції з експлуатації 









