Дизельний двигун Weima WM178FЕ-F2, 6,0 к.с.
Як купити двигун Weima WM178FЕ-F2:
- Замовлення — по телефону, e-mail, Viber або Telegram, або через форму замовлення.
- Оплата — накладений платіж або безготівковий розрахунок.
- Оплата частинами
та миттєва розстрочка
від Приватбанк
- Безкоштовна доставка
на відділення Нової Пошти по всій Україні.
Характеристики двигуна Weima WM178FЕ-F2
| Модель двигуна | WM178FЕ |
| Тип двигуна | 4-тактний дизельний одноциліндровий двигун, електростартер |
| Робочий об'єм | 296 см³ |
| Діаметр циліндра × хід поршня | 78 × 62 мм |
| Діаметр валу | 25 мм (шпонка) |
| Максимальна потужність | 4,4 кВт / 6.0 к.с. 3600 об/хв. |
| Витрата палива | 285 г/кВт·година |
| Розміри (довжина × висота × ширина) | 421 × 383 × 450 мм |
| Маса | 33 кг |
| Система охолодження | Повітряна |
| Система запалювання | Уприскування |
| Напрямок обертання коленвала | Проти годинникової стрілки |
Документація
Дизельні двигуни Weima. Технічний опис 
Дизельні двигуни Weima. Інструкції з експлуатації 







