Дизельний двигун Weima WM178FE, 6,0 к.с.
Як купити двигун Weima WM178FE:
- Замовлення — по телефону, e-mail, Viber або Telegram, або через форму замовлення.
- Оплата — накладений платіж або безготівковий розрахунок.
- Оплата частинами
та миттєва розстрочка
від Приватбанк
- Безкоштовна доставка
на відділення Нової Пошти по всій Україні.
Характеристики двигуна Weima WM178FE
| Модель двигуна | WM178FE |
| Тип двигуна | 4-тактний дизельний одноциліндровий двигун, з верхнім розташуванням клапанів, електростартер |
| Робочий об'єм | 296 см³ |
| Діаметр циліндра × хід поршня | 78 × 62 мм |
| Максимальна потужність | 4,6 кВт/6.0 к.с. 3600 об/хв. |
| Максимальний момент, що крутить | 15 Н·м/ 2500 об./хв. |
| Витрата палива | 285 г/кВт·година |
| Розміри (довжина × ширина × висота) | 470 × 440 × 510 мм |
| Маса (зі стартером) | 33 кг |
| Система охолодження | Повітряна, з примусовою циркуляцією повітря |
| Система запалювання | Уприскування |
| Напрямок обертання коленвала | Проти годинникової стрілки |
Документація
Дизельні двигуни Weima. Технічний опис 
Дизельні двигуни Weima. Інструкції з експлуатації 









