Бензиновий двигун з редуктором Weima WM170F-L(R)
Як купити двигун Weima WM170F-L(R):
- Замовлення — по телефону, e-mail, Viber або Telegram, або через форму замовлення.
- Оплата — накладений платіж або безготівковий розрахунок.
- Оплата частинами
та миттєва розстрочка
від Приватбанк
- Безкоштовна доставка
на відділення Нової Пошти по всій Україні.
Характеристики двигуна Weima WM170F-L(R)
| Модель | WM 170F-L |
| Тип двигуна | бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний з верхнім розташуванням клапанів (OHV), повітряного охолодження |
| Вал | 20мм, шпонка |
| Повітряний фільтр | Циклонний фільтр |
| Система запалювання | Транзисторне магнето |
| Об'єм двигуна | 210 см/3 |
| Питома витрата палива | 395г/1кВт*год |
| Діаметр циліндра/хід поршня | 70/54 |
| Максимальна потужність | 7,0 к.с. |
| Номінальна потужність | 5,4 к.с. |
| Швидкість обертання колінчастого валу | 1800 об/хв |
| Напрямок обертання валу | проти годинникової стрілки |
| Ємність паливного бака | 5 л. |
| Ємність масла в картері | 0,6 л. |
| Масло | SAE 10W40 |
| Пуск | ручний стартер |
| Вага | 16 кг |
| Тип та наявність редуктора двигуна | ланцюговий редуктор |
| Габаритні розміри упаковки | 400/375/380 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Документація
Бензинові двигуни Weima. Інструкції з експлуатації 











