Бензиновий двигун Weima WM190FE-S, 16 к.с.
Як купити двигун Weima WM190FE-S:
- Замовлення — по телефону, e-mail, Viber або Telegram, або через форму замовлення.
- Оплата — накладений платіж або безготівковий розрахунок.
- Оплата частинами
та миттєва розстрочка
від Приватбанк
- Безкоштовна доставка
на відділення Нової Пошти по всій Україні.
Характеристики двигуна Weima WM190FE-S
| Модель двигуна | WM190FE-S (бензин) |
| Тип двигуна | 4-тактний одноциліндровий двигун, з верхнім розташуванням клапанів |
| Робочий об'єм | 420 см³ |
| Діаметр циліндра × хід поршня | 90 × 64 мм |
| Максимальна потужність | 11,8 кВт/16 к.с. 3600 об/хв. |
| Максимальний момент, що крутить | 25 Н·м/ 2500 об/хв. |
| Витрата палива | 374 г/кВт·година |
| Розміри (довжина × ширина × висота) | 490 × 430 × 530 мм |
| Маса (зі стартером) | 35 кг |
| Система охолодження | Повітряна, з примусовою циркуляцією повітря |
| Система запалювання | Транзисторне магнетто |
| Напрямок обертання коленвала | Проти годинникової стрілки |
Документація
Бензинові двигуни Weima. Технічний опис 













