Дизельний двигун Weima WM188FBE, 12,0 к.с. зі знімною гільзою
Як купити двигун Weima WM188FBE:
- Замовлення — по телефону, e-mail, Viber або Telegram, або через форму замовлення.
- Оплата — накладений платіж або безготівковий розрахунок.
- Оплата частинами
та миттєва розстрочка
від Приватбанк
- Безкоштовна доставка
на відділення Нової Пошти по всій Україні.
Характеристики двигуна Weima WM188FBE
| Модель | WM188FBЕ-F2 |
| Тип двигуна | дизельний, одноциліндровий, 4-х тактний, з верхнім розташуванням клапанів (OHV) |
| Вал | 25мм, шпонка |
| Повітряний фільтр | повітряний фільтр з масляною ванною |
| Система запалювання | пряме упорскування |
| Об'єм двигуна | 438см3 |
| Питома витрата палива | 274 г/кВт*год |
| Діаметр циліндра/хід поршня | 88/72мм |
| Максимальна потужність | 12 к.с (8,9кВт) |
| Номінальна потужність | 10,5 к.с (7,8 кВт) |
| Швидкість обертання колінчастого валу | 3600 об/хв |
| Напрямок обертання валу | проти годинникової стрілки |
| Ємність паливного бака | 5,5л |
| Ємність масла в картері | 1,65л |
| Масло | SAE 10W30 |
| SAE 5W30 | |
| Пуск | ручний старт, електростартер |
| Вага | 52 кг |
| Тип та наявність редуктора двигуна | відсутня |
| Габаритні розміри упаковки | 420/470/495мм |
| Гарантія | 1 рік |
Документація
Дизельні двигуни Weima. Технічний опис 
Дизельні двигуни Weima. Інструкції з експлуатації 











