Дизельний двигун Weima WM178F-F2, 6,0 к.с.
Як купити двигун Weima WM178F-F2:
- Замовлення — по телефону, e-mail, Viber або Telegram, або через форму замовлення.
- Оплата — накладений платіж або безготівковий розрахунок.
- Оплата частинами
та миттєва розстрочка
від Приватбанк
- Безкоштовна доставка
на відділення Нової Пошти по всій Україні.
Характеристики двигуна Weima WM178F-F2
| Модель | WM178F-F2 |
| Тип двигуна | дизельний, одноциліндровий, 4-х тактний, з верхнім розташуванням клапанів (OHV) |
| Вал | 25мм, шпонка |
| Повітряний фільтр | повітряний фільтр з масляною ванною |
| Система запалювання | пряме упорскування |
| Об'єм двигуна | 296см3 |
| Питома витрата палива | 285 г/кВт*год |
| Діаметр циліндра/хід поршня | 78/62мм |
| Максимальна потужність | 6 л.с (4,4кВ) |
| Номінальна потужність | 5,4л.с (4кВт) |
| Швидкість обертання колінчастого валу | 3600 об/хв |
| Напрямок обертання валу | проти годинникової стрілки |
| Ємність паливного бака | 3,5л |
| Ємність масла в картері | 1,1л |
| Масло | SAE 10W30 |
| SAE 5W30 | |
| Пуск | ручний старт |
| Вага | 33кг |
| Тип та наявність редуктора двигуна | відсутня |
| Габаритні розміри упаковки | 421/383/450 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Документація
Дизельні двигуни Weima. Технічний опис 
Дизельні двигуни Weima. Інструкції з експлуатації 





