Бензиновий двигун Weima WM170F-S, 7,0 к.с., шпонка
-
Weima WM170F-S (шпонка 20мм) -
-
Weima WM170F-Q (шпонка 19,05мм) -
-
Weima WM170F-T/20 NEW (шліц 20мм) -
Як купити двигун Weima WM170F-S:
- Замовлення — по телефону, e-mail, Viber або Telegram, або через форму замовлення.
- Оплата — накладений платіж або безготівковий розрахунок.
- Оплата частинами
та миттєва розстрочка
від Приватбанк
- Безкоштовна доставка
на відділення Нової Пошти по всій Україні.
Характеристики двигуна Weima WM170F-S
| Модель двигуна | WM170F-S (Honda GX210) |
| Тип двигуна | 4-тактний одноциліндровий двигун, з верхнім розташуванням клапанів |
| Робочий об'єм | 212 см³ |
| Діаметр циліндра × хід поршня | 70 × 55 мм |
| Максимальна потужність | 5,0 кВт / 7,0 к.с. 3600 об/хв. |
| Максимальний момент, що крутить | 12 Н·м / 2500 об/хв. |
| Витрата палива | 395 г/кВт·година |
| Розміри (довжина × ширина × висота) | 400 × 375 × 380 мм |
| Маса (зі стартером) | 18 кг |
| Система охолодження | Повітряна, з примусовою циркуляцією повітря |
| Система запалювання | Транзисторне магнето |
| Напрямок обертання коленвала | Проти годинникової стрілки |
Документація
Бензиновий двигун Weima WM170F 
Бензинові 4-тактні двигуни Weima. Інструкції з експлуатації 













